| CInEmAx a întrebat:

Caut un film de groaza (nu stiu cum se numeste de aceea am apelat la voi) care a rulat pe kanal d in luna noiembrie. Din cate imi amintesc era vorba de o fata care era hartuita de un demon si ea trebuia sa isi indeplineasca 3 dorinte. Va rog sa imi spuneti cum se numeste filmul.

Răspuns Câştigător
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Cu demonul ala care a intrat in corpul unui profesor? [care ii omora prietenii? ]
Cand fata (Diana- parca asa o chema ) si-a dorit sa-i apara ingerul Mihail (parca)si ala la sfarsitul filmului a cazut de pe o cladire?
Am vazut filmul, Parca se chema "Beyond the Gates of Hell " happy

1 răspuns:
| celmaitare_5124 a răspuns:

The Exorcist, Saw ( toate cele 7 filme SAW ) Halloween ( 1 2 3 4 ), BrainDead, The ring ( 1 2 ), Bloody Mary, The Grudge ( 1 2 3 )