| Catalin2495 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog? Caut un film de groaza dar nu stiu cum se numestestraight face Stiu doar o secventa:un barbat face baie iar cand se spala pe cap il prinde cineva de sub apa si il ineaca. Daca stie careva cum se numeste filmul si despre care e vorba va rog sa-mi spuneti! Fundawinking
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| deeatha a răspuns:

The Ting- Avertizarea : Este vorba despre o fetita care moare inecata in put si de o caseta. Cine vedea caseta in 7 zile murea si vezi pe parcurs mai mult. sper ca ti-am fost de ajutor happy Fundaaa? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The ring... sfatul meu pentru tine : Nu te uita happy

| vali1985 a răspuns:

Ring-avertizarea.

| PinkPanther a răspuns:

The ring

| deeatha a răspuns:

The ring- Avertizarea are vreo 2-3 parti