| MarySille a întrebat:

vi s-a mai intamplat vreodata sa va placa de un baiat ff mult si sa ii spune-ti ca va place de el si el sa spuna "nu cred ca ne potrivim"? adica sa va refuze intr-un fel.sadsad
asa mi-s-a intamplat mi-e, ce sa fac?sad voi ce ati facut?

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

L-as admira pentru ca a fost sincer Ori el nu este pentru tine ori tu nu esti pentru el Mai rar gasesti oameni sinceri

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu chiar asa, dar este foarte asemanatoare povestea, nu am facut nimic deosebit pur si simplu l-am trat cu indiferenta si nu prea i-a convenit

| ThinkPink_8731 a răspuns:

Nu.nu mi s-a intamplat. dar stiu ce as face daca mi s-ar intrampla. O perioada va fi mai greu sa il uiti.dar trebuie sa privesti inainte.sa nu dai voie niciunui baiat sa te opreasca sa iti traiesti viata la maxim! happy

| gabriela_9172 a răspuns:

Treci peste toti baieti sunt asasad