| Irina_Lavinia_1999 a întrebat:

Puteți sa ma ajutati si pe mine cumva?
Eu nu stiu cum sa imi dau seama daca un baiat ma place, stiti genu ala de baiat cuminte care spune ca NU TE PLAC CA DACA TE PLACEAM ITI SPUNEAM ORICUM si este un baiat care ESTE LA EL ACASA in cateva cuvinte. El nu spune cand i se intampla ceva si mai mult este tipul de baiat care tu ii sugerezi ceva si el este de acord daca este ceva comun de exemplu sa mergem ca amici la film, etc.
Este un baiat cuminte tipul de baiat care asculta mereu de ceilalti mai mari etc. Baiat cuminte. Si sa ma gandesc eu vreodata ca s ar putea sa ma placa si sa nu imi spuna fiindca ii este rusine?
Ca nu stiu ce naiba sa cred cate o data.

1 răspuns:
| Frumystefy a răspuns:

La mine a fost simplu... ai grija, baietii trimit niste "semne" de exemplu :
-Imi place cum iti sta azi...
-esti simpatica
-imi place sa stau cu tine
Altceva nu stiu ce sa iti spun... eu nu prea ies cu genul de " good boy"