| Deea75 a întrebat:

Heyy TPU am cunoscut in scoala un baiat si un coleg de al lui mi-a spus ca ma place. Baiatul mi-a zambit odata, se uita la mine dar in schimb nu a vorbit niciodata cu mine, am incercat sa ii scriu odata dar nu mi-a raspuns, Si mie mi se pare dragut dar nu stiu daca ma place sau nu si nu in ultimul rand ce as putea sa fac? Ma ajutati va rog, dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-te in seama cu el happy Dar nu foarte mult, o sa te creada obsedata. Ca sa deveniti iubiti, trebuie inainte sa fiti prieteni big grin Dupa ce va apropiati mai mult si deveniti prieteni foarte buni, il intrebi cand este o stare mai buna daca vrea sa fie cu tine (Dar nu o fa brusc big grin) sau poate te intreaba el inainte happy Mult succes cu el, si sarbatori fericite! happy

| Clau9617 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el la scoala, nu neaparat pe facebook/mess. Daca iti zambeste, zambeste-i si tu in schimb. Incearca sa stai cat mai mult in preajma lui, dar nu il stresa, adica nu exagera, te poate crede obsedata. Cand il vezi la scoala si observi ca te priveste, te poti duce la el, il poti baga in seama, poate el este timid si nu are curajul sa o faca thinking Iar dupa ce sunteti mai apropiati ii poti spune ca il placi, dar nu o face pe facebook...:< spune-i-o in fata, dupa ce va cunoasteti mai bine, evident.
Imi spui ce ai facut, muult succesbatting eyelashes