| Catalinb14 a întrebat:

Hi.
Î mi place de o fata de la munka si nu stiu daca ea ma place pe mine.
Adica atunci cand vb cu ea zambeste, rade etc.
Într-o zi i-am zis sa imi opreasca o felie de cheesecake, a zis ca imi opreste si nu mi-a oprit, a zis ca la mancat altcineva.
Dupa ceva zile m-a intrebat daca am apucat sa mananc cheesecake Apple Crumbs si am zis nu, a zis ca mi-a oprit ca stie ca imi place si mi-a zis ca eu ii sunt drag ca seman cu un nepotel de-al ei.
Ce poate sa insemne asta? Ca ma place sau doar asa din prietenie?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-a spus clar ca ii esti drag pentru ca semeni cu un nepotel al ei.
Da, te place.Ca pe un nepot.

| darrio2007 a răspuns:

P.S.Tu cati ani? Si ea?

| EneCristian a răspuns:

Semeni cu un nepotel amice adica na are si ea o tendinta sa fie mai altfel cu tine dar nu te place neaparat( si prietena unui amic seamana izbitor cu nasa mea dar asta nu inseamna ca o plac doar o mai alint asa).

| adeadeliina a răspuns:

Nu sunt sigura daca te place sau nu, adica iei totul prea in serios. Ce ai spus tu nu e un motiv sa crezi ca te place.

Iti dai seama daca te place dupa felul cum te priveste, si cum iti vorbeste, nu daca iti opreste o felie de chishak sau nu. laughing

Eu cred ca e cazul sa ii spui ce simti pentru ea, asta daca sunteti amandoi disponibili, ca daca are iubit nu ai ce face laughing. Oricum, incearca sa vorbesti deschis cu ea.

Succes! big grin

| Catalinb14 explică:

24 25