| Gunner99 a întrebat:

Daca o fata mi-a zis : imi esti tare drag, ce poate sa insemne asta? Ca ma place sau doar asa din prietenie?

Răspuns Câştigător
| psawyer a răspuns:

Eu sunt ferm convinsa ca te place. Ea asteapta sa faci tu primul pas caci asa sunt fetelehee hee Ai incredere in mine si zii si tu ceva de dulce ia-o in brate... vezi cum se simte. si apoi sigur va combinati, desigur daca iti place si tie de ea. bafta te pup pa`pa :* si te asteptam cu un raspuns cum a spus si BlondaBă wave

10 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Sigur. ^_^

| yanly a răspuns:

Păi asigură-te că te place, întrebând-o.
Şi da, cred că te place smug.

| CreativeGirl a răspuns:

Depinde de situatie. Uneori asta suna mai mult a prietenie, adica ii esti drag, te place si nu vrea sa te piarda, dar impreuna nu ve-ti fi oricum. Uneori e dragoste.Vezi cum se comporta cu tine si curand iti vei da seama ce vroia sa zica prin "imi esti tare drag", deci Baftaa!

| LolaLollita a răspuns:

Tind sa cred ca e mai mult din prietenie. Insa nu stie niciodata exact happy

| AdeeMaria a răspuns:

Poti sa fi 100% sigur ca fata respectiva te place. happy
Daca ii esti drag smug
Si mie imi este drag un baiat, dar nu ii spun rolling on the floor ca mi rusine day dreaming si da, il plac laughing

| xXxRadu a răspuns:

Nu stiu mie-mi suna a prietenie cu un ton de iubire ai grija ce si cum faci ca sa nu iasa cu scantei sau cu scandal:d

| BlondaBă a răspuns:

Pai e logic ca te place. Fetele spun asta mereu doar ca asteapta ca tu sa faci primul pas kiss. Oricum tu sa fii atent si la comportamentul ei fata de tine deoarece eu s-ar putea sa ma insel. Daca te suna, te cheama afara, cand are ocazia te mai ia in brate etc etc eu zic sa faci primul pas bine inteles daca iti place si tie de ea kiss. Astept raspuns sa vad daca am avut dreptate. Ceau happy

| IoanaIvi a răspuns:

Te place.

| Blablablaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ambele. Depinde. Poate fata ţi-a zis-o în glumă. Dacă nu ţi-a zis-o în glumă, dacă a fost chiar serioasă când a spus-o sau dacă părea că se pregăteşte să zică ceva important să ştii că te place.

| Gunner99 explică:

Multumesc:*