| Al3Cssa19 a întrebat:

Hi TPU! Am avut un prieten de care m-am despartit din cauza parintilor deoarece spun ca nu e inca vreamea...dar de curand m-am inpacat iar cu el fara sa stie parintii...dar nu stiu ce sa fac@@@Sa continuii sau sa ma opresc aici! Adica mi-e frica asa ca sa nu afle iar! Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| IonelaaaS a răspuns:

Pai ar fi bine sa continui pentru ca si a mei zic asa catre mine si cand am incercat sa pastram o anumita distanta(eu si baiatul)nu a iesit deloc bine, si eu consider ca te poti indragosti la orice varsta si parinti nu ar trebui sa se "implice" atata in relatia voastra

2 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Continua cu el daca-l iubesti, nu trebuie sa te desparta parintii de ceva la care tii. Dar daca nu-l iubesti, ce rost are sa stai cu el?
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îl iubești cu adevărat eu te sfatui sa nu te desparti!