| Marii300 a întrebat:

Il plac pe un baiat....este de aceeasi varsta cu mine. Eu il plac,el ma place, dar nu putem fii impreuna pentru ca nu ma lasa parintii.
Ce sa fac?
Sa ma vad cu el pe ascuns? Sau ce? Dati-mi va rog frumos un sfat! :*

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Asculta-ti parintii, ei stiu ce e cel mai bine pentru tine.

| incredibilul a răspuns:

De ce le-ai spus parintilor de el... fii cu el fara sa stie... uneori parintii nu trebuie sa stie unele lucruri

| incredibilul a răspuns:

De ce le-ai spus parintilor de el... fii cu el fara sa stie... uneori parintii nu trebuie sa stie unele lucruri si ce varsta aii?

| Marii300 explică (pentru incredibilul):

14 ani

| incredibilul a răspuns (pentru Marii300):

Esti destul de mare. bafta