| Chris31 a întrebat:

Imi place de o fata.Imi puteti zice niste trucuri cu care sa o cuceresc?

Răspuns Câştigător
| BellaBellaBella a răspuns:

Fetele...sunt greu de cucerit happy Depinde si de fiecare fata, poate cea pe care o placi te place si ea. Incearca sa fi cat mai romantic, daruieste-i flori, cadouri sau nu neaparat lucruri materiale. Fa-o sa se simta cat mai bine in compania ta happy Funda?

| Chris31 explică (pentru BellaBellaBella):

Iti multumesc! Poti convinge mai multe persoane sa raspunda? Chiar daca 2 din 3 raspunsuri au fost de folos inca mai vreau sa vad parerea altora! Succes in toate!

8 răspunsuri:
| BellaBellaBella a răspuns:

Ma bucur ca ti-a fost de folos raspunsul meu, funda? happy

| bangau91 a răspuns:

Incearca sa fii tu cel din toate zilele, nu incerca sa te prefaci ca daca o cuceresti si o sa vada ca te-ai prefacut doar pentru a o cucerii o sa te lase baltawinking Cel mai bine e sa fii acel baiat din toate zilele Este o expresie " Cine ma iubeste, ma iubeste asa cum sunt" bafta la agatat big grin

| Chris31 explică:

Te rog frumos sa nu fii rau cu mine! Sincer nnu vreau raspunsuri de genul asta doar pentru ca am pus o intrebare! Succes la intrebari!

| Chris31 explică:

Dau funda si mi-e frica de reactia ei... sfatul vostru m-ar ajuta PLZ

| Naftalinaaa a răspuns:

Du-te la ea si spune-i : Hocus Pocus Preparatus, din momentu asta vei fi indragostita de mine si doar de mine! laughing trucuri auzi.nu exista trucuri pentru a cuceri o fata, poate doar pitipoancele alea care se lasa vrajite de "hey frumoasa, hai la un suc " laughing.fi tu si atat, ca asta conteaza cel mai mult pana la urma.

| florinbutzy a răspuns:

Cel mai bun truc e sa-i arati tu cum esti cu adevarat. Nu trebuie sa te prefaci cand cuceresti pe cineva. Parerea mea. Succes!