| Mihaela02032001 a întrebat:

Imi place de un baiat...iar el s-a bagat in vorba cu mine ai apoi i-a spus unui prieten de al lui care mie imi e verisor ca s-a bagat in vorba cu mine...si in alta zi era in parc cu prietenii si eu cu o prietena...si el se tot uita la mine si imi zambea...si la un moment cand prietena mea a plecat a venit prin fata mea si ne-am salutat... apoi s-a dus iarasi la prietenii lui...si eu m-am mutat pe alta banca...asa incat sa nu ma vad si si-a mutat locul ca sa ma vada si apoi a inceput sa faca tractiuni...
Mie imi place de el...dar nu stiu ce sa fac... oare el ma place?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| aalexcsanndraa a răspuns:

Mmm...nu! Poate el le-a spus pritenilor lui ca te place si ei au vrut sa iti dea un semn!

5 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

Dupa atitudinea lui, te place happy.

Răspuns utilizator avertizat
| aalexcsanndraa a răspuns:

Helooo..Sigur te place, incearca sa-l bagi in seama, vb cu el pe facebook! Succes!

| Mihaela02032001 explică:

Pai era cu niste prietwni de al lui in parc si unul dintre ei avea un caine...si el dupa o vreme a luat cainele (ca pretext) si a trecut prin fata mea ai ne.am salutat si ne.am uitat super inlove unul la altul...de atunci ne.am vazut o singura data si atunci juca basket...si ne.am uitat 2 secunde ochi in ochi si ne.am zambit si apoi el a continuat sa joace basket

| Mihaela02032001 explică:

Azi era cu niste prieteni si am trecut pe langa ei, jucau basket...si cand m-a vazut a inceput iarasi sa se dea mare si eu ma uitam la el si zambeam...si o strigat un prieten de al lui catre el "Vlad, asta nu ii iubita ta?"
La mine se refereau....si dupa m-am dus ca sa nu ma vada si i-am auzit ca se certau...si Vlad, baiatul de care imi place, i-a zis la ala care o strigat sa inceteze si ca nu ii vina lui ca el ca prietenul lui nu are iubita...e de rau?

| aalexcsanndraa a răspuns (pentru Mihaela02032001):

Mmm...nu! Poate el le-a spus pritenilor lui ca te place si ei au vrut sa iti dea un semn!