| Redul a întrebat:

Imi place mult de o fata si nu stiu cum sa ii spun.am nevoie de ajutor {funda}

Răspuns Câştigător
| AndreeaCF a răspuns:

Buna! Intai trebiue sa fi putin sigur ca si ea te place macar ca si prieten. Daca nu te cunoaste va fi mai neplacut pentru tine daca te va refuza. Incearca sa-i dai de inteles ca o placi, fa-i complimente, dar nu fi prea "pe fata" fi asa mai subtil; daca vezi ca-ti zambeste si este mereu draguta cu tine, intreab-o ce-i place sa faca in timpul liber si invit-o acolo unde ii place. Poate vrea la film, in club...acum depinde ce iti va raspunde. Daca iti va accepta invitatia, te poti considera iubitul ei. Sper ca te-am ajutat...Mult succes!

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i directhappy

| notsurewhoiam a răspuns:

Invit-o la o intalnire si spune-ihappy