| Caragata_Silvia_1998 a întrebat:

Imi puteti da si mie un sfat va rog frumos? Peste cateva zile este ziua tatalui meu si imlineste 41 ani...! CE I-AS PUTEA CUMPARA? SAU SA II FAC CEVA PRODUS DE MINE? AJUTATI-MA VA ROG DIN SUFLET! SUNT IN PANA DE IDEI! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MgdDroopy a răspuns:

Nu cred ca vrea de la tine un anumit produs. Pana la urma sunt banii lui. Parintii apreciaza cadourile scupe cand o sa ai salariu. Asta daca nu facut tu economie si acum sa il surprinzi.
Poti cumpara: bilete la teatru sau film( doua, ca doar nu se duce singur).
Desi nu mai esti copil, tatii sunt legati afectiv de fete si simt lipsa lor. Poti petrece cu el ziua (ca pe vremuri) cu jocuri, plimbari, chiar sa te prostesti intr-un parc.
Cred ca o amintire placuta este mai frumoasa decat un ceas, care probabil nu o sa il nimeresti pe cel perfect (chiar daca el spune ca ii place)

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Intreaba-l direct pe tatal tau ca nu te mananca.
Aici nu ghicim in cafea ce pasiuni are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i o prajitura. Cumpara-i o camasa sau un ceas. E tatal tau tu ar trebui sa stii ce ii place.

| Happyjump a răspuns:

Ai putea sa-i dai un tricou cu o poza cu familia voastră sau sa-i gătești ceva ce-i place.

| Pinocchio a răspuns:

Daca are masina poti cumpara ceva legat de masina sau ceva legat de hobby-ul, meseria lui.

| MgdDroopy a răspuns:

Hei... Cum a fost? :-)