| Johnnyszx a întrebat:

In intrebarea anterioara aveam o problema psihica,sunt constient ca am o cadere si ca probabil asta e doar in mintea mea, dar tot nu o pot scoate din cap pe fosta iubita, Ieri m-a sunat seara dupa ora 12 si mi-a spus ca ii e dor de mine,ca nici ei nu ii este usor si ca sufera si ea,dar nenorocita ma face cu ou si cu otet si zice ca nu ma mai vrea deloc. eu stiu ca minte cand imi vorbeste urat. sunt primul baiat din viata ei care a invatat-o multe si i-a oferit foarte multe,am fost alaturi de ea in orice moment si stiam absolut orice despre ea iar acum ea face pe ambitioasa. NU stiu ce sa fac,mi-e frica, ca daca incep o alta relatie cu altcineva sau daca permit sufletului sa se indragosteasca de alta fata, ea sa ma vrea inapoi. Si atunci chiar ar fi o problema..nu prea stiu cum sa trec peste,de iesit ies toata ziua cu prietenii, ma uit la filme, imi ocup timpul dar tot la ea ma gandesc sad

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

O masa bogata de pranz se termina cu desertul, nu cu ciorba. Daca nu iti place ciorba... e ok. Nu o papi. Ciorba e primul fel... ca si tipa aia. Cand o mananci repede iti vine inapoi ragaitul. Poate are gust bun, dar nu merita. Ca nu tine de foame.

Asa e si in dragoste.

Ups... cred ca am mai raspuns odata la aceasta intrebare.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Noi sintem minoritari, asa ca balta are destul peste. Nu fi talimb, o sa iti treaca.

| cristimihailov a răspuns:

Termina odata cu prostiile si fii clar in ceea ce vrei. Scapa odata de aia. Ai fost primul... nu ultimul.

Asa ca schimb-o. Iti vei da seama simplu cea care e buna pentru tine: cu ea nu vei suferi. Si nici nu iti va fi frica.

Asa ca apuca-te acum sa cauti... ca dureaza ceva.

Răspuns utilizator avertizat