| cretzuki a întrebat:

Am o Problema de astazi incep bac-ul si nu ma simt in stare.eu tipa puternica si indiferenta. am suferit mult dupa un baiat si inca sufar.si bomba ieri m-a sunat sa imi zica ca are alta prietena. nu stiu cum sa il uit. ce s a fac? cum sa trec peste?sad

1 răspuns:
April
| April a răspuns:

Baiatul despre care vorbesti,fost prieten daca inteleg bine, e un sadic daca stia ca azi incepi bacalaureatul si a tinut sa-ti spuna in ajunul examenului ca are o alta prietena; nu merita nici un gand risipit pe el, necum o suferinta.Concentreaza-te pe examene, inchide telefonul si vezi-ti de treburile tale. Exista viata si dupa ...dezamagire.Mult noroc si succes la bac!