| anonim_4396 a întrebat:

INTREBARE PENTRU BAIETI/BARBATI:

"Cum v-ar place sa fie prietena/nevasta voastra? Care sunt cele mai importante aspecte la o fata/femeie din punctul vostru de vedere, atat FIZIC cat si PSIHIC(mod de gandire) intr-o relatie serioasa? " Cat mai multe opinii VA ROG happy Multumesc

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Nu am un tipar anume de femeie. vreau doar sa simt ca este jumatatea mea. cea care imi completeaza viata.
Nu vreau o femeie perfectá, pentru ca nici eu nu sunt perfect, si nu sunt ipocrit sa cer altora ce eu nu am.
Atat ca nu suport perversitatea.in rest, doar zambete happy

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Naturala. Si daca am spus naturala, de aici se trag multe...

| renault a răspuns:

Conteaza si aspectul fizic dar maimult intelegerea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mutaaaa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neavand multe relatii, nu pot spune ca am cine stie ce preferinte... dar as dori sa fie amuzanta, flexibila, intelegatoare si cat de cat isteata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-809

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oricum

| gabyxtreme a răspuns:

Pt mine nu conteaza aspectul fizic cat si psihic... ea trebuie sa te iubeasca si tu sa o iubesti...ca daca o fata ar fi perfecta ar fi "posta" pentru. toti

| gabyxtreme a răspuns:

Pt mine o fata nu trebuie sa arate perfect ca daca ar arata perfect ar fi "posta" pentru toti prostii...trebuie in primul' rand sa te iubeasca si sa o iubesti de asemenea