| HiperSoul a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce ai face daca o fata pe care nu o placi iti propune sa fii prietenul ei?

Răspuns Câştigător
| Ioscaa1 a răspuns:

Dupa ce te intreaba o sa vrei sigur sa fii cu ea cam rar merg fetele la baieti deci ala poate are noroc zi da
si peste vreo 2 3 zile o sa-ti placa de ea de nu mai vrei sa te desparti de ea

| HiperSoul explică (pentru Ioscaa1):

Macar cineva are alta parere.

16 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Eu am patit asta. Am cunoscut o fata la 24 de ani, din alta localitate. Am mers de citeva ori la ea timp de cite doua-trei zile pe parcursul a doi ani. A fost si un Craciun superb petrecut impreuna. Asta a fost dupa ce i-am zis la inceput ca nu poate fi intre noi nimic, caci nu e persoana de care sa imi placa, si a ramas sa fim doar amici. Si ne-am inteles bine. Insa, dupa doi ani, m-am trezit cu o scrisoare din partea ei in care imi marturisea ca tine atit de mult la mine incit noaptea viseaza doar cu mine, iar ziua se gindeste doar la mine. Am ramas socat. Am mai mers o data la ea, sa clarificam problema. A ramas totul "in aer" - nu puteam sa tin la ea, pur si simplu nu imi placea de ea. Si de atunci incolo intotdeauna mi-a fost ciuda ca am fost rece fata de ea, ca nu am putut sa o iubesc. Pur si simplu, nu era genul de fata de care sa ma indragostesc. Mai apoi, m-a mai cautat ea la mine acasa, insa eu am fost plecat, si atunci cred ca a inteles ca nu poate fi nimic. Si azi ma gindesc cu groaza la ce a simtit ea cind a realizat asta. Nu e de dorit sa ajungi aici. Si de aceea cred ca e frumos si bine sa ii spui ca nu poate fii nimic intre tine si ea, ca nu cumva mai apoi sa aiba de suferit enorm, asa cum cu siguranta a suferit acea fata cu care eu am vorbit.

| onasis1961 a răspuns:

Ce se face cel mai de ia asemenea situatii:O refuzi!

| Dariusuu a răspuns:

Aș face-o să înțeleagă că nu suntem pe aceeași lungime de undă.

| vlad89c a răspuns:

As refuza.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

As spune ca nu e genul meu
nu vreau o relatie cu ea etc

| MariusBoy2013 a răspuns:

Ii zic ca ma mai gandesclaughing

| HiperSoul explică:

Adica ii dai bani? Si crezi ca va avea efect?

| Myvoiceroman a răspuns:

As refuza, normal. Ce altceva sa fac?

| AlexSmile a răspuns:

N-as vrea sa te ranesc mai mult decat acuma dar, nu prea imi place de tine.

| georgian24 a răspuns:

''nu sunt pentru tine. eu nu pot avea o relatie stabila. nu vreau sa imi bat joc de tine. eu sunt cam curvar''

| SimonaQs a răspuns (pentru georgian24):

Bine ca recunosti ca esti curvar laughing))

| HiperSoul explică (pentru georgian24):

laughing in schimb onest

| Alban_Bogdan_1992 a răspuns:

Ii spun politicos ca nu e genul meu, 'si rasa mea ' if unno' what i mean.

| deey99 a răspuns:

As refuza-o.