| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru băieți.Voi ați face sex in grup cu o fata? Mai mulți băieți sa o pompati pe una? Daca vi s-ar propune ați refuz sau ați accepta? Sa o pompati mai mulți pe una?

16 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, dacă aveam 17-19 ani. laughing)), şi nu aveam parteneră ca acum.

| Emilian65 a răspuns:

Nu as accepta o asemenea situatie.

| Frank51 a răspuns:

Nu am facut pentru ca imi este jena, actul sexual este super personal. Pe de alta parte daca o faci o data, iti cam trece jena si o poti face la liber. Sincer n-am incercat desi am avut zeci de ocazii, si nu regret sau ceva. Prefer sa o pompez pe una singur.

In schimb am fost de fata la multe acte de genul, si mi se pare aiurea. Fata aia saraca e sparta, in timp ce altii isi asteapta randul(de cele mai multe ori fata cedeaza, sau este oarecum fortata, nu ii vine ei ideea asta stai linistit), si mi se pare aiurea toata treaba asta.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

A luat-o lumea razna, pe zi ce trece omul e tot mai nebun! Nici eu nu as putea, mie daca imi propune cineva asta îmi vine să îl bat laughing și mie îmi place să fiu dar eu și femeia ...sunt tot mai mulți care fac așa ceva nu înțeleg de ce? De ce accepta petardele alea de muheres așa ceva? Unii vor și să demonstreze ceva... Unele sunt fraierite, li se promit ceva și apoi teapa!
Unele sunt proaste rău cred în tot ce li se spune. Bine ai făcut că au refuzat, respect!

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Chestiile astea se întâmplă spontan de multe ori, și uneori sunt plănuite. De exemplu la o petrecere vine o tipă cu istoric de genul, și când toți iau la măsea, încep să o forțeze și se ajunge la asa ceva. Tipa nu prea are cum să refuze pentru că nu are putere de decizie, este un fel de viol, și se dă bătută acceptând situația.

Cred că e o combinație de prostie cu hormoni la mijloc, și iluzia că reprezinți un statut.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Nu prea cred. Violurile de genul sunt foarte rare. Majoritatea sunt plănuite.
Să ajungi sa faci gangbang cu o tipa, trebuie sa te invite ea sa iei acțiune la așa ceva. Asta sunt numai vise că vă adunați niste hăndrălăi și o cordiți fara ca ea să știe dinainte.

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ce vrei, eu am fost prezent si am vazut cu ochii mei. E clar ca tipa are istoric, adica se stie ca a mai facut-o cu mai multi, sau pur si simplu este usor de convins, deci si ei ii convine situatia, nu neaparat ca se simte violata.

O data imi amintesc ca erau vreo 14 insi la o tipa acasa, si dupa vreo 2 ore cand s-a terminat toata treaba, vine al 15-lea tip si zice "baaaa si eu am vrut, de ce ati inchis poarta" laughing

Deci poate ca nu se simte violata, dar face chestia asta impotriva vointei sale, chiar daca ei ii convine si se simte ok. Vrei sa denumim asta altcumva, nu viol?

| Sofer a răspuns:

Accept rolul sa joc în film pentru acest gangbang. Urgie laughing

| siriusblack98 a răspuns:

Nu. Nu îmi place să împart nimic cu nimeni și nici să am ceea ce poate avea oricine foarte ușor. Mie îmi place să merg cu mașina personală, nu cu transportul în comunwinking

| tzionut a răspuns:

In tinerete as fi acceptat fara sa ezit, acum refuz.

| Stochel a răspuns:

Am făcut dar nu prea imi place ca imi dau si drumu foarte greu

| anonim_4396 explică (pentru Stochel):

Înseamnă că nu ești fraierwinking alții se termina în câteva secunde.

| Paulyka36 a răspuns:

Am făcut.E ok pentru noi, mai aiurea e pentru fată la sfârșit ☺️

| anonim_4396 explică (pentru Paulyka36):

De ce e mai aiurea pentru fata la sfârșit?

| Paulyka36 a răspuns (pentru anonim_4396):

E logic nu, toți(8) am vrut sa terminăm la ea in gura și așa s-a și întâmplat.Dar a rezistat cu brio.Ai vrut răspuns, ți l-am dat așa fără perdea, exact cum s-a întâmplat.

| Francezu12345 a răspuns:

Nu am făcut dara a-și face