| alexa_4370 a întrebat:

Intrebare pentru baieti!

Daca aveti prietena si sunteti mai timizi. va place ca partenera sa fie mai tupeista? ( sa va pupe, sa va ia in brate de exempliu. iar voi nu aveti curaj)
SAU va simtiti stanjeniti?

Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Asta tine de fiecare fata in parte. Conteaza ca fata sa fie sincera si deschisa. Nu vreau una care se preface. Daca o fata o vad ca e mai timida si cuminte si ca tine la mine ma incurajeaza sa vreau ceva serios si iau lucrurile incet, incet pana prindem amandoi incredere si ducem relatia la alt nivel. Daca fata e ceva mai indrazneata imi place sa aiba initiativa insa nu vreau sa exagereze. Mai degraba sa ma incurajeze incat sa o sarut eu si sa o iau in brate. Sa faca si ea gestul acesta uneori pentru a-mi reaminti ca vrea cu adevarat o relatie cu mine si ma place, pentru a ma face sa ma simt bine si sa prind incredere in mine.

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu. Uite ma, nu pot raspunde numai atat. Nu ma, nu, ce-s eu, barbat sau pres?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Depinde de moment, uneori ai pofta de afectiune, alteori de spatiuhappy Cand stii ca cineva te place sau chiar sunteti parteneri e stupid sa n-ai curaj sau sa fii timid.

| Vizitiul a răspuns:

Intr-o relatie de iubire in care sunt implicate doua persoane de sex opus nu ar trebui sa existe retineri, timiditate, ar trebui ca iubirea sa fie deasupra acestor factori. Cand iubesti cu adevarat nu poti fi timid, zic eu. E posibil ca la inceputul relatiei sa ai unele retineri, categoric, aia nu-i iubire, iubirea isi face simtita prezenta in timp.

| Liviu a răspuns:

Of Of am fost in masura asta fugeam de fete...
Nu mai vreau lolrolling on the floor))
Acuma ma duce gandurile la alta treaba daca o fata ma sarutalaughing) si ma ia in bratze etc
Bag manutza la scorburalaughing
Vorba lu bunicu'
Bagale parul pe gaura laughingomfg

| Catalion a răspuns:

Eu sunt mai timid si personal nu m-ar deranjea sa fie ea mai tupeista. In felul asta o sa ma obisnuiesc mai repede cu ea si o sa scap de timiditate.

| andrei a răspuns:

Apai daca as fi timid si as avea o prietena miar palcea

| Daviiiiiid a răspuns:

Mie mi-ar place. Dar depinde cum e prietenul tau big grin.si da am prietena. Dar poate lui nu prea ii place :-s. Dar sa pui intrebarea asa.carui baiat nu i-ar place sa faca asa o fata cu el smug?

| IceBlood a răspuns:

Eu m-as simti cam dominat plus ca ar trebui sa fie invers baiatul sa faca asta cu fatawinking dar sunt unii carora le place asta laughing

| DanSor a răspuns:

Din pct meu de vedere, timiditatea nu-ti da de mancare, asa ca mai ramane un singur lucru:
Inainte cu tupeu... smug
plus ca nu-ti ia nimeni gatul daca ai tupeu si vei avea (sau poate) ghinionul sa clachezi.
Ne mai auzimwinking

| Same.User a răspuns:

Timiditatea poate sa dispara foarte usor, din ce spui tu, mie mi se pare ca ai si tu o oarecare retinere sa discuti niste chestii cu tipul in cauza, presupun. Nu ai pus problema in felul acesta niciodata?
Daca esti mai "tupeista" intreaba-l ce ii place si ce nu.
Succes.