| PrivesteCatreCer a întrebat:

Intrebarea asta de adreseaza in mare parte fetelor deci nu va obositi baieti. Voua fetelor v-a plac baietii cu par pe piept,burta, maini? Vi se pare masculin sau neingrijit?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-mi place deloc parul de pe piept sau burta, in special daca e mult. Cel de pe maini nu ma deranjeaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Ce barbat mai e ala care nu are par pe piept? O.o

| Caro34 a răspuns:

Depinde si de cat par este fiindca unora le sta super si cu par, altora nasol fiindca tot corpul e acoperit cu par mare si mult si arata fioros. Sunt unii care se ingrijesc, parul e scurt si arata OK. Poti avea par, dar nu miroase transpiratie si alte cele, altii nu au fir de par insa miros aiurea! Numai bine!