| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat am 17 ani jumatate si sunt paros. Mi-a crescut par pe piept, burta, maini(inca pana sus la biceps), picioare (de la picioare pana la burta sunt cel mai paros). Ce pot sa fac? Fetelor voua va plac baietii mai parosi?

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cu lama in nici un caz.Crema epilatoare te ajunge prea scump.Foloseste benzi epilatoare sau ceara.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Te transformi in Yeti.laughing
Nu degeaba se zice ca omul e facut din maimuta, tu, se pare, ca poti dovedi asta.rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Si nu, fetelor nu le plac baietii prea parosi(cel putin mie), da' nici epilati de tot. happy

| Madalynutza28 a răspuns:

Nu stiu dar totusi cred ca e o minciuna foarte mare adica cum rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor doamne sa fi asa de paroas si nu nu imi plac baieti parosi fara suparare!

O zi frumoasa,
Madalynutza28

| Elsker a răspuns:

Poti sa te epilezi cu ceara, asta daca vei suporta durerea:p