| g7 a întrebat:

M-am certat de curand cu iubita mea, pentru ca eu am gasit niste conversatii pe mess oarecum suspecte si m-am repezit s-a ma despart de ea, de fapt s-au dovedit a nu fi adevarate si acum o vreau inapoi, dar imi cere sa ii demonstrez ca o iubesc si ca am incredere in ea. Nu stiu cum sa fac asta. Cum pot sa ii demonstrez ca o iubesc si ca am incredere in ea?

Răspuns Câştigător
| Jeanny22 a răspuns:

Increderea este lucrul cel mai greu de castigat intr-o relatie!
Vei avea mult de lucru, daca o vrei inapoi, daca o iubesti cu adevarat!
Mai suspect decat conversatiile ei suspecte de pe mess, este faptul ca tu i-ai intrat pe mess. I-ai invadat intimitatea!
Nu o cunosti indeajuns de bine, incat sa ai incredere in ea?
Acum, trebuie sa o curtezi, sa umbli dupa ea, cu flori si ciocolata (chestii foarte romantice ). Oricum, tu o cunosti mai bine, deci tu ar trebui sa stii ce-i place ei! Gandeste la lucruri pe care si le doreste, si ofera-i-le! (Daca nu ai idei, poti incerca oricand cu bijuterii )
Mult noroc! Sper sa te primeasca inapoi!
Jeanny22!

7 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Cam tirziu acum, nu-i asa?
deci renunta si invata pentru data viitoare, sa fii gelos din cauza unor conversatii pe mess nu e niciodata o idee buna.

| harciog a răspuns:

Cum naibii le-ai vazut dar "s-au dovedit a nu fi adevarate"? Raspunde-mi naibii ca ma gindesc toata ziua.Nici macar nu cred ca pot minca la gindul asta.

| Leon a răspuns:

Daca stii ca erau suspecte si stii ca tii la ea nu ai de ce sa te temi frate. Te duci si ii explici ce s-a intamplat. Trebuie sa inteleaga daca si ea tine la tine. Iti justifici comportamentul si o lasi sa se gandeasca putin la situatie...

| Laura a răspuns:

Dar tu ce căutai în conversațiile ei?

| giorgyana99 a răspuns:

Pai scoate-o intr-o zi in oras petrece o zi cu ea in locul ei preferat spune-i ca o iubesti imbratiseaz-o vorbeste-i frumos cere-i scuze si promite-i ca vei avea incredere in ea sigur va apreca gestul succes

| gina_1938 a răspuns:

Incearca sa nu mai fii gelos

| g7 explică:

M-am uitat in conv ei pentru ca oricum nu aveam restrictie la asa ceva, eu aveam poarola ei, ea p a mea...si ea ar putea oricnd sa le vada p ale mele, dar eu nu am nimic suspect, pentru ca o iubesc prea mult ca sa vorbesc cu alte fete...multumesc pentru raspunsuri