| Daniela_Danieladaniela_1993 a întrebat:

M-am indragostiit de un baiat de ceva timp si nu mi-l pot scoate din cap asa ca m-am dus la el si i-am spus ce simt pentru el (asta s-a intamplat aacum o saptamana) si eram mai mult ca sigura ca ma va respinge pentru ca sunt plinuta si mi-a spus ca daca slabesc 10kg se pune cum mine si eu acum nu stiu cum sa slabesc mai repede sa se puna cu mine ca inca il mai iubesc si chiar avem sanse impreuna niste sugestii de a slabi as vrea mersi

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Nu fa asta. Nu te chinuii sa slabesti pentru un baiat. El, acel care ti-a spus ca va fi cu tine daca slabesti nu tine la tine. Tine minte : "Cine te place, te place asa cum esti si nu incearca sa te schimbe " Faptul ca esti mai plinuta nu ar trebui sa-l tina departe de tine daca chiar te place. Eu spun ca nu merita sa te sacrifici pentru el!

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Tu chiar crezi că se va combina cu tine dacă slăbeşti. Dacă te plăcea, avea grijă să te facă să dai jos din kilograme după.

| William a răspuns:

Chiar nu ti-ai dat seama ca a glumit? Nu o sa stea cu tine nici daca slabesti 50 de kg nici 100 daca slebsti. Ma mir ca nu ti-ai dat seama ca nu a vorbit serios.

| tudorviorel a răspuns:

Cine te place cu adevarat te va place asa cum esti. dupa ce vei slabi 10 kg i ti va spune ca este prea tirziu a gasit pe alcineva.sigur vei gasi un baiat care sa te placa pentru calitatile tale.

| Woman2Womanro a răspuns:

Daca un tip iti spune ca trebuie sa slabesti ca sa fie cu tine, nu te merita si doar te va face sa suferi. Atunci cand iubesti, nu pui astfel de conditii. Eu cred ca ar trebui sa te concentrezi pe altceva sau pe altcineva. Nu merita.

| Mdl_Madalin'u_1996 a răspuns:

Te chinui degeaba vrea doar sa face misto de tine! cine te place te place asa cum esti!

| EvelinutzaEvelinEvelinaEvelaynEvelineEvelinEve a răspuns:

Nu fa asta! Uite nu traba sa te schimbi pentru un baiat! Doar ca sa ii faci pe plac si sa il faci sa simta si el pentru tine ce simti tu pentru el! Nu te schimba niciodata pentru nimeni! Intro zi o sa vina un baiat si o sa te placa asa cum esti! Si nu o sa ceara sa te schimbi pentru el!