| TotEu1993 a întrebat:

Help TPU.La sfarsitul lunii este majoratul celui mai bun prieten(si coleg de banca) si nu stiu ce cadou sa ai iau.Ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi/idei de cadouri? Scz de categorie, dau FUNDA!

6 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Majoratul este o intamplare unica in viata fiecaruia si de aceea trebuie tratat cu niste actiuni si cadouri speciale. Atunci cand te duci la o astfel de petrcere vei veni cu un cadou special de majorat. Unii vin cu prezervative ca si cadouri de majorat; altii au inteles ca vremea cadourilor prezervative a trecut de ceva timp si vin cu bice catuse si sarma ghimpata happy. Poti selecta din multe obiecte un cadou de majorat pentru un baiat. Daca persoana a carei aniversare este nu iti este extrem de apropiata atunci poti selecta o sticla de sampania ca si cadou de majorat. Daca persoana iti este apropiata atunci cel mai potrivit lucru ar fi un obiect personalizat cu un mesaj care sa defineasca pozitia importanta a acelei persoane in viata ta. Totusi, dincolo de toate cadourile materiale de majorat, intr-o ocazie de genul asta cel mai frumos cadou il fac cei care contribuie la inchegarea unei atmosfere de petrecere pe cinste. Totusi, animatorii trebuie sa nu uite ca petrecerea nu este a lor si ca atmosfera vine ca un cadou de majorat pentru sarbatorit si astfel ei trebuie sa se asigure ca acesta din urma se afla in centrul atentiei. Cei care fac un asa cadou de majorat vor ramane in mintea celui sarbatorit ca un izvor de amintiri frumoase. Iti urez succes! Fundabatting eyelashes?

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Fii atent cel mai frumos cadou de majorat de ziua lui te duci o ora, doua in oras la femei dar ii platesti uwinking funda?

| Rebeca_5235 a răspuns:

Pai nu ii iei nimic...ii spui ca oricum e sfarsitul lumii si nu va putea folosii nimic din ce i-ai fii cumparat. dupa ce se va amuza copios ii dai totusi ceva, eu zic ca un plic cu bani si o jucarie de plus ar fi ideal, ii iei un dracusor (sa ii spui ca oricum dupa sfarsitul lumii in iad ajunge :p) si pe plicul cu bani scrii : "sa platesti la vama in lumea de dincolo "

| Gorillaz a răspuns:

Angelique esti nu mai zic cum, tu peste tot dai copy paste de la primul site de google si mai intrebi si de funda ca ****** MORI! laughing Cat despre cadoul "perfect" uite tot pentru cel mai bun prieten al meu am cautat un an intreg o diploma "pentru cel mai bun prieten " ca simbol, care sa fie f frumoasa, eventul o poti face tu si apoi s ao plastifiezi, i am luat un confetti ( un fel de tub din care ies panglici si e o atmosfera de petrecere", ma gandesc, poate ca i ai putea lua un poster mare de pus pe perete cu ceva care ii place si sa fie frumos thinking sau afli ce si ar dori daca il intrebi din ce a mai visat ca ar avea etc, de ex prietenul meu visa ca are o masina care umbla pe pereti, si am vazut ca exista tongue cand o sa am bani o sa ii cumpar big grin aflii si tu ce si ar dori, aam uite acum mi a venit ideea, vezi daca poti imprima pe un fel de banut o imagine cu el, cred ca ar fi misto

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi si fa-i ceva personalizat, o cana sau o perna. Sigur ii va placea. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro

| alexlexy a răspuns:

Iai un ceas, este un cadou, parerea mea, foarte bun. Va fi multumitbig grin.