| loredana_4897 a întrebat:

Nu stiu ce sa ma fac. Mie imi place foarte mult de un baiat si imi e frica de reactia lui cand va afla(daca va afla)am inceput sa compun poezii, sa ascult melodii foarte deprimante, sunt cam irascibila si depresiva de cand l-am cunoscut... dati-mi si mie un sfat ca simt ca o sa mor...

Răspuns Câştigător
| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Am fost in situatia ta timp de 5 luni,, da'mi un mesaj cu id'ul tau si acolo o sa iti spun mai multe promit,,, astept.te pup si vorbim pe mess

4 răspunsuri:
| asddsafdcfgt a răspuns:

Well...parca vorbesc cu mine(aproape...in mare parte DA)
Poi nu cred ca e ceva grav. Incearca sa porti cat mai multe discutii cu el si poate daca se lasa mai usor si aduci vorba de relatii sau chestii de genu' acesta (gasesti tu ceva-esti isteata) poate iti va spune el.

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Mai bine ai incepe incetisor, pas cu pas pana... poete o sa -si dea seama sau macar sa-ti spuna ce simte. sau poate daca esthi curajoasa fa pasul!

| loredana_4897 explică:

Adresa mea e loredanacroitoru1997

| katycc a răspuns:

Dar dc vrei sa afle?
te-ai gandit ca te simti asa pentru ca te stresezi prea mult cu acest lucru?
daca scrii poezii nu are de ce sa reactioneze ciudat deoarece este foarte dragut si admirabil sa-ti pui sentimentele pe hartie, iar melodiile triste sunt un gen care iti place.nu are nimeni de ce sa te judece pentru asta
de ce nu incerci sa fi impreuna cu el daca il placi?
incearca macar.eu cred ca te va face sa te simti mai bine