| georgewbush a întrebat:

O fata este suparata pe mine si ca ma iarta trebuie sa ii iau orice? ce credeti despre asta

7 răspunsuri:
| Alice1122 a răspuns:

Este cam profitoare fata asta eu zic sa nu ii dai nimic dacă nu merita

| anisoara96 a răspuns:

Ahhh! e profitoare, nu face de pierdut timpul cu asa persoane.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Tipic fetelor.Cea mai buna solutie este sa n-o bagi in seama sau sa te comporti ca si cum nu s-a intamplat nimic, dar eu optez mai mult pe prima varianta laughing

Sper ca te-am ajutat happy

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Inseamna ca nu iti este o prietena adevarata! de ce trebuie tu sa ii dai ceva? daca chiar te considera pr.te iarta si intelege ca ai gresit!

| georgewbush explică (pentru Florinaaaaaaaa):

Nu ca vrea si mai scump si nu intelege se supara pe nimicuri

| Andrei117 a răspuns:

Ca este materialista nai ce sa-i ii faci asta e firea ei

| NoPersonMe a răspuns:

Nu trebuie sa-i cumperi ceva, trebuie sa-i arati ca-ti pare rau pentru ce ai facut, ca regreti acel fapt!