| Anonim838 a întrebat:

Ofer funda! Maine este ziua tatalui meu si as vrea sa ii scriu un mesaj mai emotionant sa ii arat cat de mult tin la el si ca ii multumesc ca ma crescut asa de bine ca mi.a oferit o educatie buna si ca nu mi.a lipsit nimic nici.o atat mie cat si fratelui meu avem o relatie foarte buna de familie.Stiu ca o.sa ziceti ca mai bine ar fi ceva scris de mine dar va rog ajutatima nu am nici.o idee. Ofer funda!

3 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

La multi ani,tata! Sa fii fericit,sanatos si sa ai o viata cat mai frumoasa, la fel cum ai incercat sa ne-o creezi noua. Chiar daca odata cu venirea unui an nou,ridurile nu inceteaza sa apara, iar energia si puterea se reduc, sunt aici sa te ajut la fel cum m-ai ajutat de fiecare data. Vreau sa iti amintesc fapul ca te iubesc, vreau sa iti multumesc totodata pentru fiecare sacrificiu, pentru fiecare sfat. Datorita tie noi existam, suntem fericiti si sanatosi! Nu vom uita niciodata eforturile tale pentru a ne asigura o educatie, o viata decenta si un trai bun. Acum eu voi incerca sa am grija de tine si sa te rasplatesc pentru tot! Multumesc, tata! La multi ani!

| Panzer1945 a răspuns:

Http://www.poezii.md/poezie/40116/tata/ intra aici, sunt mai multe, alege ce ti place tie.

| cristian82 a răspuns:

Ureaza-i un An Nou Fericit, pentru ca pentru el acum incepe noul an happy