| Anonim838 a întrebat:

Mâine este ziua fostei prietene a fratelui meu vreau un mesaj pentru ziua ei eu am fost foarte apropiata de mine si acum suntem la fel pt ca fratele meu a a avut o relatie de 4 ani asa ca va rog un mesaj pentru ea in care sa ii arat ca si acum tin ma ea cum tineam si inainte. Ofer Funda Urgeeeeeent

1 răspuns:
| BigG a răspuns:

De ziua da iti doresc ca toata dragostea din lume sa te inconjoare si sa nu uiti niciodata persoanele dragi ce vor fi langa tine tot restul vieti