| Flory_9244 a întrebat:

Peste 2 saptamani este ziua mamei mele. as dori sa ii cumpar un buchet de trandafiri mare. implineste 40 de ani si as dori ca pentru fiecare an sa iau un trandafir ..as lua 41 pentru ca sa nu fie cu sot. voi ce parere aveti? este potrivit? ati mai oferit asa buchete? cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| Adriana a răspuns:

Ar fi un cadou superb :X dar tinand cont ca un fir de trandafir este in jur de 10 lei (daca nu un pic mai mult, depinde de florarie) te cam costa ceva big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

41? Sa creada ca o faci mai batrina? Poate 39, dar ia in considerare si alte variante mai ieftine fiindca nu cred ca ai venituri proprii asa de mari. La multi ani si bucurii mamei tale!

| MarinaAdelina a răspuns:

Eu zic sa nu-i cumperi 41 de trandafiri! Mai bine, daca tot ai bani de cheltuit, ii poti cumpara un tort, sau poti face chiar tu unul. Si despre flori eu cred ca un simplu trandafir rosu(care semnifica iubirea) i-ar demontra cat de mult tii la ea! Eu una asa voi face pentru mama cand va implini 40 de ani!