| Costea_Radu_1972 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de un sfat. Peste putin timp o sa vina ziua de nastere a celei mai bune prietene ale mele. Ne stim de aproximativ 7 ani si e totul pentru mine. Ce as putea sa-i cumpar de aniversarea ei de 14 ani? Eu m-am gandit la 2 buchete mari cu lalele si trandafiri cu cate 100 de fire fiecare. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu e o idee rea.
Ai putea eventual sa ii cumperi un mic obiect de arta daca stii ce gusturi are. Exista sansa sa il pastreze pentru toata viata si sa isi aminteasca de tine si de acest moment.

| Costea_Radu_1972 explică (pentru SkyPilot):

Cum ar fi? tongueP

| SkyPilot a răspuns (pentru Costea_Radu_1972):

Mergi la magazinele de arta si te orientezi acolo