| lSarcastiquel a întrebat:

Prietena mea s-a despartit de iubitul ei. El a fost cu alta fata, la final despartindu-se si de ea. Apoi prietena mea a fost iar cu el si s-au despartit din nou. Acum el e din nou cu ea, dar in acelasi timp se da la mine. Cum as putea sa-i deschid ochii prietenei mele in legatura cu ceea ce face el? Daca ii voi spune pur si simplu adevarul, ca se da si la mine, va crede ca mint. Ea il iubeste, dar el isi bate joc. Cum as putea-o face sa inteleaga?

Răspuns Câştigător
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Eu zic că mai bine nu spui nimic. Dacă el va continua să se dea la fiecare fată pe care o vede, tu trebuie să discuți cu prietena ta. Dacã și ea îți e prietenă și te consideră, va avea încredere în tine. Dacă nu, e problema ei, tu ai avertizat-o și în caz că iubitul ei se mai dă la tine, ignoră-l, e cel mai bine. Succes!

2 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Problema aceasta ar trebui comunicata echipei MediaPro. O sa faca o super telenovela si iubitul prietenei tale isi va da seama ca a gresit. Dar in telenovela tipul ar trebui sa moara blestemat pentru ca iubitul prietenei tale sa se sperie si sa-si foloseasca neuronii, nu ouale.

| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai tu nu trebuie sa faci nimic. Sau de fapt, cand se mai da la tine, da-i o palma. Isi va da ea seama singura ce se intampla cu ea. Va vedea si apoi isi va deschide ochii singura, crede-ma!