| anonim_4396 a întrebat:

Heeia! ce poti face atunci cand te indragostesti de persoana nepotrivita? poti pur si simplu sa o dai uitarii? mai ales cand va vedeti zilnic? ei bine, m-am indragostit de iubitul prietenei mele cele mai bunestraight face faza e ca prietena mea nici macar nu-l iubeste, dar el parca este orb, o iubeste nespus.mai presus de toate, ea il mai si inseala cu altul...prietenei mele nu ii pot spune, s-ar supara tare pe mine, mai ales ca eu chiar nu vreau sa ne certam. ce as putea face?

5 răspunsuri:
| secrets a răspuns:

Inteleg perfect ''te indragostesti de persoana nepotrivita'', e cam si sloganul meu.Mai,daca e ceva obisnuit pentru tine sa te indragostesti de persoane la care nu poti ajunge, o sa treaca chiar daca va fi dureros, iar daca nu, din experienta pe care am avut-o cu o prietena, te sfatuiesc cum am sfatuit-o si pe ea sa-i zici ce simti.La ea a iesit bine dar ea chiar il iubea, deci fii sigura inainte sa faci pasul.Succes si numai bine!

| Senaris a răspuns:

Nu e deloc orb, normal ca o iubeste nespus, asta inseamna dragoste. Tot ce poti face e sa astepti ori sa vorbesti cu ea despre el fara sa dai vreun semn ca ti-ar place de el sau sa fii prea interesata iar apoi o demasti dandu-i conversatia prietenului ei si rugandu-l sa nu te dea de gol. happy Stiu ca suna mai parsiv dar nu prea ai ce face.

| DiavoloMarian a răspuns:

Ce`ti cere inima happy

| JustHahaa a răspuns:

Exact asta mi s-a intamplat si mie m-am indragostit de prietena celui mai bun prieten al meu. daca vrei sa vb mai multe lasa-mi un pm cu idul tau.

| JustHahaa a răspuns:

Alex.haha10