| KiduuPink a întrebat:

Prietenei mele ii place de un baiat, si si lui de ea. Mie mi se pare destul de enervant tipul, dar incerc sa-l suport pentru ca e iubitul prietenei mele cele mai bune. Dupa ce trece 1 luna de suportat tipul ala, ma pune prietena mea sa ies intr-o zi cu el, ca sa devenim prieteni pentru ca si prietena asta a vazut ca mie nu prea imi place de el. Ok, dupa intalnirea asta la baiat nu i-a mai placut de ea.Si intr-o zi prietena mea l-a intrebat:Ce e cu tine? De ce ma lasi asa balta? Baiatul i-a raspuns ca ii place de mine! Fata asta nu s-a suparat pe mine, si-a gasit altul, apoi s-a intamplat la fel. Ce sa fac? E super furioasa acum pe mine.

Răspuns Câştigător
| Ionela78 a răspuns:

Uite.spune-i sa nu este vina ta! ea i-a pus sa iasa cu tine nu tu ai vrut.nu are de ce sa fie suparata pe tine.ce conta ca tie nu iti placea. poate anume o face ca sa nu mai fiti prietene nu stiu.dar asa este! bafta!

10 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Spune-i sa numai te ia cu ea.

Răspuns utilizator avertizat
| qwertyz a răspuns:

laughing Prea tare.Esti mega cuceritoare laughing

| qwertyz a răspuns:

Sa-mi dai id-ul tau daca esti asa atragatoare laughing Glumesc am prietena. laughing

| MissIndependent a răspuns:

WOW! Super dificila problema sad Incearca sa-i explici ca nu-i vina ta, si cand isi mai gaseste ceva prieten poarta-te urat cu el, adica incearca sa-l ignori, sa-l critici vezi tu ce faci...dar eu sunt de parere ca ea daca este o prietena buna te v-a iertawinking Multa bafta scumpo! kiss

| ionut6715 a răspuns:

Spune-i sa nu te mai ia cu ea ca nu il suporti pe acel tip

| TyoღMarilynManson a răspuns:

Nu inteleg dc e furioasa prietena ta pentru ca e aiurea, sa iti dau un exemplu asemanator: am un prieten care atunci cand ii place de o fata il roaga pe amicul lui sa ii faca lipeala...ciudat e ca fata incepe sa il placa pe amic! Stii e ciudat, depinde de personalitate si fizionomie... poate tu esti mai vorbareata si baietii nu se plictisesc cu tine.Acum tu trebuie sa te impaci cu prietena ta si sa ii explici. Succes!winking

| AdytzTheWolf a răspuns:

Incurcata rau treaba,dar nu am inteles un lucru, de ce s-a suparat pe tine, asta e daca tipului ii place de tine, SOARTA!, nu vad ce vina ai tu in treaba asta, incearca sa ii explici ca asta e soarta si ca nu e vina ta, pana la urma daca chiar iti este cea mai buna prietena te va intelege, succes :X

| Selena22 a răspuns:

Explica-i ca nu-i vina ta.Si incearca sa o convingi ca exista cineva si pentru ea.sau daca se mai intampla poti sa le zici ca tu esti deja cu cineva.Si asa poate se intorc la prieten ta happy

| Yabrin a răspuns:

Daca esti frumoasa cred si eu ca toti se aduna dupa tine laughinglaughing zile si u ca ai preten si ca ii sparge daca se da la tine... nu stiu zic si eu. A si cu pretena ta poti sa ii gasesti u un baiat eu stiu. big grin