| joanna_5777 a întrebat:

Prietenul meu a devenit cam indiferent, mi-a dovedit ca ma iubeste dar parca in ultimul timp s-a schimbat.Am fost langa el cand a avut nevoie si l-am sustinut, la fel si el.suntem de 4 luni impreuna. vreau si eu parerea celor care au trecut prin asta! va multumesc

Răspuns Câştigător
| dalila a răspuns:

Buna.eu sunt de 4 ani cu sotul meu si vreau sa spun ca nu ne am plictisit deloc. avem si un baietel de 1 an si 2 luni si ne intelegem foarte bine.bineinteles ca am mai avut si noi discutii dar am discutat si s au rezolvat. avem noroc ca nu prea suntem gelosi. avem incredere unul in celalat si asta ne face sa ne simtim bine impreuna. 4 luni mi se pare cam putin...sa se plictiseasca asa repede? oare de ce? hhh... e ceva la mijloc.

8 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Nu te culca cu el, fi o fata interesanta, daca nu-ti place cum se comporta, spune-i, daca nu ia masuri, desparte-te.

| Mirruna a răspuns:

Eu am fost cu un biat 6 luni. in a 6-a se comporta ciudat. adica era indiferent... imi dadea impresia ca`l plictisesc... si mie mi-a dovedit ca ma iubeste si mi-a fost si i-am fost alaturi mereu, dar intr-un final s-a dovedit ca baiatu` s-a plictisit. Adevaru` e ca ne vedeam la 2 saptamani. si era cam gelos big grin.

| Mirruna a răspuns:

Da. in 6 luni nu cunosti o persoana ca si cum l-ai fi cunoscut dca ai fi stat cu e o viata. Era foarte deschis, ii spuneam ca ma simt aiurea si imi zicea ca nu e nimic, nu s-a plictisit nu nimic, dar il simteam. Dupa ce am spus ce a avut de spus m-a luat in brate, m-a sarutat. si am plecat fiecare " la casa lui". A 2-a zi mi-a zi ca se simt aiurea. ca ii e greu dr vad ca acum i-a trecut [ cred ]. A zis ca o perioada nu vrea sa mai vb. cu mine sa nu i se faca dor. Si sa stii, ca a fost mai bine si pentru. mine. Oricum... baieti gasim la tot pasu`. happy.

| uSeR_6817 a răspuns:

Da am trecut si eu... daca ti-a dovedit ca te iubeste cu ceva timp in urma si acum se comporta "urat " cu tine inseamna ca nu il mai atragi...

arata-i ca il iubesti, alinta-l fi in continuare alaturi de el si fai ochi dulci ca la inceput cand v-ati cunoscut...
Daca nici asta nu-l face sa fie ca inainte imi pare rau sa-ti zic dar nu-i mai place de tine si mai bine te desparti tu de el decat el de tine

imi dai fundita? pls

| baby27 a răspuns:

Este foarte greu sa cunosti bine o persoana dupa 6 luni.eu sunt cu prietenul meu de 2 ani si jumatate si nici acum nu pot spune ca ne cunoaste foarte bine.intreabal despre comportramentul sau si probabil vei afla adevarul.tongue

| Ioana_4187 a răspuns:

Eu sunt cu un baiat de 11 luni.mai avem putin si facem un an:d.si asa mi s-a parut si mie cateodata ca este indiferent dar erau chestii de moment sau de cateva zile si eu am vorbit cu el de fiecare data cand ma simteam asa si el mi-a explicat ca nu este asa si ca ma iubeste enorm si mi-am dat seama ca asa erahappy. poate asa este si la tine.Bafta!

| doifrati a răspuns:

Buna. trebuie sa discutati, pentru ca doar discutand se pot rezolva problemele unui cuplu.

| joanna_5777 explică:

Nu m-am culcat cu el.chestia e atunci cand aveam eu ceva de discutat eram nebuna! cand avea el,era nevoie de discutii pe o perioada lunga de timp,chiar daca il credeam nebun,eu ii explicam,acum ne'am despartit, eu m-am despartit de el, apoi (tipic perosanelor orgolioase cum era el) urmeaza un mesaj de om tampit