| anonim_4396 a întrebat:

Recent am avut o relatie de 3 luni si ne-am despartit din cauza unei fete, care la randul ei are prieten....si vreau sa ma razbun intr-un fel pe ea deoarece mi-a mai facut multe faze aiurea.dar nu sa-i fur prietenul sau ceva de genul, pentru ca probabil s-ar impreuna cu fostul meu si nu vreau acest lucru.
Ce ar trebui sa-i fac?

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Poate ca nu poti sa ii furi prietenul, poate el chair o iubeste pe ea.
Eu zic sa discuti cu ea intre 4 ochi si daca chiar se ajunge la bataie, poti sa o prinzi de cap.

| roxiimaria97 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Eu am fost cu baiatul acela anul trecut, iar acum e cu ea si nu vreau sa fac asta...si intr-un fel si atunci s-a bagat intre noi

| kar1GaNNN a răspuns (pentru roxiimaria97):

E o tarfulita de fata care poate chiar vrea sa va desparta, ajung la concluzia ca merita sa te razbuni pe ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca fostul tau s-ar combina cu aceasta fiinta, inseamna ca nu a fost in totalitate vina ei, nu? Si atunci de ce sa arunci problema in spatele ei cand fostul s-ar putea sa fie adevarata sursa a despartirii voastre. Daca el era cu capul pe umeri sau te iubea nu erati in aceasta situatie iar tinerica pleca cu coada intre picioare. Nu crezi ca ar fi mai bine sa iti faci un alt prieten, sa nu ai tangente cu tanara lipsita de scrupule dar nici cu fostul prietenul tau. Ce zici de asta? Cu cat nu acorzi atentie celor doi cu atat iti va fi mai bine. Toate cele bune!

| tacitacitaci a răspuns:

Nu te razbuna pe ea. Este cea mai buna solutie. Ea isi va primi pedeapsa de la altcineva.

| AnotherOne02 a răspuns:

Hmm....ai putea sa-l faci pe baiatul cu care este sa se indragosteasca de tine, dar sa nu fi cu el astfel ea s-ar putea sa se desparta de el pentru ca te place pe tine.