| Iulici94 a întrebat:

Sall big grin
Ce parere aveti despre parintii care isi bat copiii?
Credeti k este bine?

Răspuns Câştigător
| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Hai sa vedem happy Cu bataie unicul lucru ce il rezolva este sa isi puna proprii copii in contra o stiu pentru ca eu am luat o mama de bataie de la tata SI PENTRU NIMIC sad si i-am spus daca ma mai atinge odata nu ma mai vede! sunt multe persoaana care considera ca prin bataie vor obtine respectul fata de copii lor ceea ce este total gresit happy acum depinde de gandirea celorlalti cateodata o mama de bataie iti vine bine dar cu toate astea nu se rezolva mai nimic decat ura si dusmanie in propria familie sad

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Aceea care isi bat copiii se numesc Animale! Ce vina au acei copii? puppy dog eyes Multe persoane inteleg gresit asta.This is the life.

| Clauvdgg a răspuns:

Nu cred ca ii bine.
Sa ii pedepseasca, sa le interzica ceva, dar nu sa ii bata... totusi sunt copii!

| shhhs a răspuns:

O chestie groaznica si fara rost...

| sunetul a răspuns:

Hai da s-a ma doara, ucide-ma.laughingA disparut frica de moarte si durerea.Arata-ti autoritatea.Intr-o
zi de ziua ta o s-a iti iei un topor in cap, ne vedem la stirile de la ora 5 laughing.
Asta e parerea mea.
Ce zici e bine?

| Dania19 a răspuns:

Mi se pare o prostie... eu nu am fost batuta de parinti niciodata pentru ca ai mei erau constienti ca nu rezolvi nimic cu bataia ci numai cu vorbe frumoase happy