| DeeaD1 a întrebat:

La vara vine tatal meu din Italia si nu prea stiu ce sa facem.Mai am o sora mai mica.Ne-ar trebui niste activitati impreuna.S-ar putea sa mergem si la mare 3-4 zile.Ma puteti ajuta cu niste idei? Cele mai bune idei primesc o

3 răspunsuri:
| SteveAx a răspuns:

Petreceti mult timp impreuna, in parc de exemplu. Puteti juca orice.
Mergeti sa faceti camping.
Practicati un sport gen tenis de camp sau orice altceva.
Mergeti in parcuri de distractii, balciuri (daca sunt).
Iesiti la cina in oras.
La mare puteti sa va plimbati toata dupa-amiaza prin statiune, sunt multe lucruri de facut.
Distractie placuta va urez!

| AndraKK a răspuns:

Buna Deea, va pot sugera sa dormiti cu cortul la mare pentru mai multa distractie, sa cumparati acele placi speciale pentru incepatorii de surf... sau sa va ingropati pana la gat in pamant...vezi tu acum. Bafta!

| aSmoTique a răspuns:

Puteti sa mergeti intr.o mini excursie pe undeva...prin padure nu stiu thinking Facetii o petrecere surpriza...