| Adryan2016 a întrebat:

Sallut am o intrebare importanta :
Am o prietena care ii place si fetele si baietii si as vrea sa stiu cum as putea s-o fac sa-i placa baietii (e fata) ma place pe mine si pe o fata ce pot face?
Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Sa fii atent la ceea ce face. Poti discuta cu ea despre acest lucru si sa ii spui ceea ce te ingrijoreaza.Nu e gresit sa vorbesti si sa iti exprimi punctul de vedere legat de faptul ca e confuza in sentimente si acest lucru nu e normal.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici ca nu e normal ce conceptii are in viata, dar daca nu intelege o lasi mai ales dupa poza ta esti cam mic de placut la fete.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii plac si fetele si baietii la ce 11 anisori ai vostri?

| mihai69 a răspuns:

În locul tău aş fi cel mai fericit! Las-o aşa!

| Holiday a răspuns:

O sa mai cresti si o sa intelegi ca o astfel de fata e nepretuita.winking

| Chrislvdarkness a răspuns:

Nu poti face un om sa faca ce vrei tu, adica, nu poti schimba un om, asa cum l-a dat Dumnezeu asa ramane