| dsafgdsag a întrebat:

Sallut TPU! Am intrebat o fata daca vrea sa stea cu mine. Si a zis da. Si ma intalnesc cu ea. Stiti cum sa procefez? Sa ii aduc o floare? Seara ma intalnesc cu ea. Plzzz, FUNDA!

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Du-i om floare, da e dragut si tine=o de mana. Sa ii fii prieten in primul rand, amabil, de treaba, amuzant, sa o asculti, sa iti pese dea.

| JusTPauL a răspuns:

Eu as zice sa nu investeti asa mult, ca se invata asa. Ai putea totusi din cand in cand sa mai iei un suc, semintelaughing
Vorbeste mult, fii amuzant, intreab-o multe chestii care ii plac ei, de care e interesanta, sa aveti subiect de discutie.

| alinutza0408 a răspuns:

De obicei micile detalii condimenteaza o relatie, de ce nu pana la urma? dar sa fie o floare finuta, nu ceva pompos sa para ca vrei sa faci impresie buna.Si fii tu insuti, nimanui nu-i plac oamenii crispati

| dsafgdsag explică:

Va multumesc la toti, v-as da' la toti funda, dar.

| deeaty a răspuns:

Trebuie pur si simplu sa fii TU, stiu ca se zice des acest lucru dar este cat se poate de adevarat...Ce rost ar avea sa faci ca altii? Tu iti cunosti limitele, puterile...tu te cunosti cel mai bine si sunt sigur ca vei fi ok...iti tin pumnii la intalnire.