| Sorin_8158 a întrebat:

Salut, intr-o seara vorbeam cu o fata pe mess si am intrebat-o daca vrea sa stea cu mine si a acceptat, dar cand o sa ma intalnesc cu ea in parc cum trebuie sa reactionez? Cetrebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vorbesti, nu uita sa cvorbesti, cat mai mult, uita-te in ochii ei, nu te infige prea tare ca s-ar putea sa o sperii, invit-o undeva n-o plimba prin parc ca este frig, mergeti la patinoar daca aveti, sau la un suc.

2 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Sa fii bland cu ea si sa ai rabdare.

| Sorin_8158 explică:

Dar cand ma intalnesc cu ea nu trebuie sa o sarut?