| dsafgdsag a întrebat:

Sallut TPU! Scuzati categoria... Am intrebat o fata pe facebook daca vrea sa stea cu mine si a zis ca da... Si e prima mea intalnire. Imi puteti da niste sfaturi? PLZZZ, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

1 Nu fi proc
2 Nu te lauda
3 Nu te scarpina(nici unde laughing )
4 Clar nu o duci acasa din prima
5 Nu casca(e urat)
6 Nu stranuta(iar e urat)
7 Nu scuipa (si mai urat)
8 Nu injura (cel mai urat)
9 Nu sari din prima pe ea (Ingrozitor)
10 Nu fi badaran, arogant, infumurat e te-ai prin tu...

Daca respecti cele 10 reguli de bune maniere, ai o sansa
Daca te apuci sa injuri cand iti cade inghetata poti sa-i zici tu ca nu esti interesat ca sa nu-ti mai zica ea.
Nu ai mentionat ce varsta aveti,
Deci
7-11 ani:loc de joaca
12-14 ani:un suc
14-17 ani : un film
18-20 ani: va duceti si voi in club
21-25 ani : iar club
26-28 ani : gata cu clubu,ne maturizam,scoateo la restaurant(Clar platesti tu, si sa nu te zgarcesti)...

Ehh, cam asta e tot daca reusesti astea, la a doua intalnire poate poate o pupi, daca o sa mai fie a doua intalnire
Eu iti urez noroc si tine minte punctele 1-10 ba auzisi 1 - 10
Baftawinking

| AtateaConditii a răspuns (pentru LuciWv):

Wow laughing) te pricepi nu gluma...sunt de acord cu tine.

| dsafgdsag explică (pentru LuciWv):

Multumesc mult!

Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| miolina a răspuns:

Apropo, va cunoasteti inainte de a locui impreuna? Sau va veti apuca de nazbatai? V-ati intelege in aceeasi locuinta? Sa nu fii gelos? Si de aici sa porneasca negativul.

| K0sti a răspuns:

Sa stea cu tine? Vorba lu' Practic... unde? Taicule...

| LuciWv a răspuns (pentru K0sti):

Adica sa fie impreuna, iubiti, aia inseamna sa stea cu el

| K0sti a răspuns (pentru LuciWv):

In ce limba?

| LuciWv a răspuns (pentru K0sti):

In limba romana, sa stea cu el si nu cu altul aidca impreuna, e sub inteles

Răspuns utilizator avertizat