| YTwatchdog a întrebat:

Salut, am o intrebare foarte stiupida...probabil.
Ieri am facut o farsa la telefon unui prieten si el si-a dat seama ca-s eu. Ce as putea sa fac ca sa ne ampacam?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte să faci gafa nu te-ai gândit la consecinţe?
Îţi ceri scuze şi dacă vrea să le accepte bine dacă nu, nu!
Luxul şi prostia se plătesc.
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti recunosti fapta intr-un mod foarte elegant.

| anad a răspuns:

Sa-i spui adevarul, sa-i ceri iertare si sa accepti consecintele!

| cornculapte a răspuns:

Sa-ti ceri scuze. La urma urmei, a fost doar o farsa... Ai spus ceva atat de rau incat sa nu poti fi iertat/a?

| andreeaw a răspuns:

Sa scrii corect romaneste? este doar o sugestie

| _pink a răspuns:

Iti ceri iertare si ii explici de ce ai vrut sa ii faci o farsa. Sinceritatea conteaza mult intr-o prietenie.

| mikypiky a răspuns:

Se cam supara din orice...:-((
In primul rand cereti scuze cand il vezi, in al 2 lea rand spune-i ca ai vrut si tu sa glumesti si nu pra te-ai gandit inainte sa faci lucrul. Daca nu vrea inseamna ca nu e de gasca si se supara din orice prostie...
SUCCES!

| Alexciordas a răspuns:

Ala da preten se supara asa usor doamne ii zici ca ai fackut o gluma

Răspuns utilizator avertizat