| Blayan18 a întrebat:

HEY TPU. Am si eu o intrebare. cat de curand m-am gandit sa imi sun un prieten sa ii fac o farsa la telefon dar nu stiu ce sa ii spun! Spune-ti va rog o farsa pe care ati facut-o si voi la telefon. PLZ!

Răspuns Câştigător
| Daniel2836 a răspuns:

Buna ziua!
Aici familia ciuperca. Dumneavoastra sunteti turnul branzei. Aici domnul muratura. Locuiesc pe Mihai Varza nr patruzeci si branza. V-am sunat in legatura cu autobranza nu mai merge motocizburgarul. Ma sunati la ora doispreunt. Sunati la nr 112. La revedere.
funda?

6 răspunsuri:
| lizy12iul a răspuns:

Ce faci?
cum cine e?!
cu cine esti acum?
cu aia/ala m-ai inselat ma?
si eu te iubeam ca proasta/prostul...
nici nu ma mai recunosti...
lasa ca ii zic eu lu ma*ta cu cine umbli si ce faci, si ce mi-ai facut si mie, cu ***** aia.
vezi ca am facut si dublura la cheia ta cand am iesit in oras, i-am dato la tiganu din centru cu tot cu adresa ta si ora la care sa mearga, acum e in drum spre casa ta... asta doar pentru ce mi-ai facut mie.
maine ii zic lu ma*ta si lu tac-tu tot ce stiu...
si sa nu ma mai suni cu ascuns ca stiu ca esti tu!
si inchizi laughing
si poti sa ii zici si ceva ce are el/ea in casa ca ai tu de exemplu tableta neagra LG si e zgariata nu stiu unde laughing) ceva care sa stie doar el ca sa para si mai credibil

| CaSiHai a răspuns:

Serios nu stii sa faci o farsa? cati anii ai

| Blayan18 explică (pentru CaSiHai):

Stiu sa fac farse dar vreau alte idei in afara de pe care le stiu eu

| CaSiHai a răspuns (pentru Blayan18):

Aaaaaaaaaaa da asa e
ai perfecta dreptate mai bine nu

| LalaBandFan21 a răspuns:

Poţi să spui ce ai în minte.
Fă mişto de el, înjură-l, ia-te de el, spune-i să vă întâlniţi undeva, sau dă fundă unui om cu idei retarde.

| GheorgheCristian a răspuns:

Buna seara!
Suntem de la pompe funebre si v-am sunat sa va spune ca v-am terminat sicriul si crucea.
winking a mers la mine i-am facut-o unui coleg.