| AlinutuzUka a întrebat:

Care a fost cea mai mare farsa care iai facut-o unui prieten?

1 răspuns:
| Mihaela2710 a răspuns:

Am o colega disperata sa se legene cu scaunul. Si culmea este si in fata mea. Asa ca in fiecare ora ma dispera si pe mine lovindu-mi banca. Intr-o pauza m-am hotarat sa ma razbun 3happy... Mi-a lovit banca cu scaunul o data, a doua oara, da a treia oara am tras banca, cat sa pice in gol 2 secunde si repede am impinso la loc. A tipat ca descreierata big grin. jumatate din etaju' 2 s-a strans la usa clasei noastre, cu toate ca nu a patit nimic. Da nici nu se mai leagana cu scaunu. happy