| erichlemny a întrebat:

Salut
am un prieten din copilarie care s-a mutat in alta tara, si de atunci a devenit mai "altefel" de cumil stiam
a inceput sa devina DEPENDENT de lol, Urla mai tare ca boxele mele la volum maxim, de zici ca-i o bomba in ei care bubuie daca nu i se respecta oridene "domnului comandant mai bun ca tine la orice"
a inceput sa ma vorbeasca de rau, de ura cu alti de fata cu mine
ce trebuie sa fac? mi se pare ca se foloseste de distanta asta ca sa faca ce vrea fara sa pateasca nimic rau

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Ideea e ca LOL are o comunitate toxica si daca esti un copil are efect aiurea asupra ta ( cum e el) mai bine il ignori fiindca nu o sa se schimbe si inchide-i si tu gura o data pentru totdeauna, zi-le celorlalti ce pusti cretin si penibil este si ai terminat( lol nu este pentru copii ).

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Când ai scris "cumil", voiai să scrii de fapt, cămilă? Nu mă judeca, doar întreb şi eu ceva inocent. :3

| Sn4k3 a răspuns:

Ii zici pa pa laughing. Asta nu e prieten.

| ZzZiasmizZz a răspuns:

Multi baieti joaca lol... unii sunt si dependenti. (nu asta cred ca e problema)zic sa nu mai vb cu el..si daca te vorbeste de
rau..care-i faza? ..crezi ca te doare? In fine ..nu e greu sa il ignori.

| BnY0 a răspuns:

Ai putea sa nu il mai consideri prieten