| AnonimulCareIntreabaOrice a întrebat:

As vrea sa ii fac prietenei mele o surpriza virtuala. Un colaj sau ceva. Nu stiu ce as putea face si cum as putea face. Ma ajutati va rog cu niste idei? !

3 răspunsuri:
| caattyi a răspuns:

Dacă ai poze cu ea poţi să faci un video cu o melodie ceva. Dacă doreşti colaj la fel sunt multe posibilităţi alege nişte poze ceva aşa că ai şi tu puţină fantezie şi la treabă!

| AnonimulCareIntreabaOrice explică (pentru caattyi):

E buna ideea, dar problema e ca nu stiu ce program sa folosesc. Ma poti ajuta?

| caattyi a răspuns (pentru AnonimulCareIntreabaOrice):

Nu știu preci, însă poți căuta pe google acolo sigur găsești