| xLonelyStoner a întrebat:

Daca tot (inca) suntem sub protectia anonimatului pe web asavea o intrebare pentru care cred ca voi primi ceva ura in reply-uri. Ati vost vreodata atrasi/atrase sexual de o ruda din familie fie apropiata gen var/matusa fie mai indepartata? Fie ca relatia dinre voi e calda fie rece in sensul ca unii se gandesc si la verii lor ca la niste straini(ca exemplu).

Răspuns Câştigător
| MidnightR a răspuns:

Ai zis sexual, nu romantic. Daca respectiva este frumoasa, are un corp placut, nu cred ca este ceva ciudat.Pana la urma, poti sa ai ce ganduri vrei.Chestia e sa nu treci pragul, nu pentru ca ar fi cine stie ce calamitate, dar societatea condamna si considera acest lucru imoral.

Existau inainte persoane din aceeasi familie care se casatoreau intre ei, de obicei frati si surori, pentru a pastra linia de sange pura.De veri sau rude mai indepartate nici nu se punea problema.Binenteles,era vorba de nobilime, dar tot lucru imoral se considera.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,mi se pare aiurea sa ai vise chiar cu familia ta

| sofisis a răspuns:

Sincer nu. Pentru ca sunt milioane de alti oameni care nu impart gena cu mine si din care am putut alege.
Dar nu este ceva atat de iesit din comun precum ai crede. Sunt foarte multe persoane care au fantezii erotice cu verisori, unchi, matuse..mai ales daca sar de gradul 1-2 incolo.
Totul e sa o tii la stadiul de fantezie.

| Lawliet14 a răspuns:

Verisoara dar modul in care gandesti tu e foarte pacatos.

| AliGab a răspuns:

In realitate nu. Din pacate am avut vise (cosmaruri mai bine zis) cu un membru al familiei in acest sens insa acest lucru s-a intamplat doar datorita unor traume din copilarie

| Morelove a răspuns:

Nu e ceva atat de ciudat...cel putin asa cred. Si mie imi placea de varul meu si era super ciudat. Gen sti ca toata planeta te uraste si...plus ca eu sunt baiat. Sti la ce ma fefer.

| xLonelyStoner explică:

Eu am avut fantezii cu o matusa care nu prea are treaba cu familia noastra. A trait toata viata singura si arata foarte bine la 41 de ani ai ei... Dupa petrecerea de 19 ani a zis ca imi va face un cadou special si a incercat sa ma seduca stiind ca o apreciez din punctul ala de vedere dar am refuzat-o din pricina fricii mele de a nu fi etichetat negativ in cazul in care se va afla ceva. Din ce am inteles de la ea vroia sa imi faca cadou trupul ei pentru noaptea aia si sa ma faca sa ma simt ca niciodata, eu fiind proaspat iesit dintr-o relatie si cam distrus din cauza asta. Am zis totusi pas. Si cred ca am facut ce trebuia. Cel putin in circumstantele in care ne aflam in ziua de azi.