| saresipiper a întrebat:

M-am indragostit de o matusa mai indepartata... voua vi s-a intamplat sa iubiti pe cineva din familie?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cu matusa nu am mai auzit, intre frati vitregi si veri am mai auzit. Ea s-a indragostit de tine sau doar tu esti pe ciuperci? laughing)

| saresipiper explică (pentru anonim_4396):

Nu-i niciunu. Dragostea nu are reguliwinking da, pare reciproc

| brokxy a răspuns:

Esti retardat, scuze ca iti zic

| saresipiper explică (pentru brokxy):

Poate esti tu. Daca esti un om normal si plictisitor nu inseamna ca esti nici destept nici wow si nici nu iti da dreptul sa il faci pe altul retardat

| Edyy5555 a răspuns:

Nu

| Ovidadaudinbuci223 a răspuns:

Eu m-am indragostit de mama si sunt adoptata dar a fost ok bafta cu matusa ta ai grija de sentimentele tale
cu drag ovidadaudinbuci233 :*

| VirginelCocalarBun a răspuns:

Home sweet alabama