| Mihai211096 a întrebat:

imi puteti spune si mie cum sa imi conving parintii sa imi dea 100 de lei sa imi iau un ruter de wireless, in ultima vreme mi-au dat cam multi bani si as vrea si acest lucru.

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Ai putea sa cauti pe internet informatii despre acest ruter si sa memerozi cateva avantaje si sa le expui dar tine minte sa nu prezinti niciodata dezavantaje si in plus spune-le ca nu este un pret asa de mare fata de altul mai scump! Incearca sa le si promiti ceva in schimb ca vei face curat in casa sau ca vei invata mai bine etc.Succes!big grin

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Încearcă la bunici!

| anonim_4396 a răspuns (pentru onasis1961):

Da ar fi o ideehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Xandr a răspuns:

Ar trebui sa le arati ca meriti si acei bani. Explica-le situatia, poate vor intelege. Daca nu, apeleaza la bunici, unchi, matusa.