| Havefunwithbibi a întrebat:

imi puteti spune cum sa- mi conving parintii sa imi cumpere un arici african pitic?

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De ce nu iti iei si tu un animal de companie ca oamenii normali?
Macar ia un dihor daca tot vrei ciudatenii, il poti flocosi fara sa te intepi

| Nemessys a răspuns:

Nu inteleg de ce ai vrea asa ceva... Mai bine iti iei un catel, o pisicuta, un papagal, acvariu cu pesti. Daca parintii tai nu vor sa-ti cumpere asa ceva, cred ca o fac cu un motiv anume. Si sunt sigur ca daca i-ai spune sa-ti cumpere unul dintre animalele pe care ti le-am sugerat eu mai sus, o sa fie de acord